KONST / Litografier / Färglitografi 10526005
nr 1052 6005
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Örjan Wikström (f. 1948), 60-upplaga, signerad, bladets mått: 50x66
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 19:10:13
28/8 13:25:21
29/8 19:08:54
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström